Stanislav Holý
Sluníčko
Id: 174001
koláž/kresba/papír, rozměr listu 27 x 35 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3613x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč