Stanislav Ježek
Z Balkánu
Id: 317906
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1156x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč