Stanislav Kasparides
Portrét mladé šlechtičny
Id: 434126
olej/plátno, rozměr 28,5 x 22,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, malba lokálně krakelovaná
zobrazeno: 709x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 300 Kč