Stanislav Kolíbal
Bez názvu II
Id: 491329
lept/papír, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 2817x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 700 Kč