Čas na serveru 02:12:39

Stanislav Kolíbal
Hranou i plochou

Id: 512901

Hranou i plochou

  •  / Hranou i plochou / Stanislav Kolíbal

lept/papír, rozměr listu 39 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1360x

Vyvolávací cena:

10 500