Stanislav Kolíbal
Posun šedomodrých ploch
Id: 491328
akvarel/papír, rozměr listu 51 x 64,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 4098x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 108