Stanislav Libenský
Objekt
Id: 469406
skleněná plastika, výška 22 cm, průměr spodní části 16,5 cm, značeno na spodní části, 90. léta 20. století, zhotoveno ve sklárně Beránek, Škrdlovice
zobrazeno: 1118x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 52