Stanislav Libenský
Objekt
Id: 523601
skleněná plastika, výška 19 cm, průměr spodní části 13 cm, značeno na spodní části, 90. léta 20. století, zhotoveno ve sklárně Beránek, Škrdlovice
zobrazeno: 2175x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč