Čas na serveru 16:36:56

Stanislav Libenský
Objekt

Id: 523601

Objekt

  •  / Objekt / Stanislav Libenský

skleněná plastika, výška 19 cm, průměr spodní části 13 cm, značeno na spodní části, 90. léta 20. století, zhotoveno ve sklárně Beránek, Škrdlovice

zobrazeno: 2158x

Vyvolávací cena:

20 000