Stanislav Lolek
Boží muka
Id: 390009
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně osobní věnování autora
zobrazeno: 728x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč