Stanislav Lolek
Koroptvičky
Id: 212402
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve výborném stavu
zobrazeno: 1695x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 050 Kč