Stanislav Lolek
Krajina s hradem
Id: 390010
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 761x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč