Stanislav Lolek
Na palouku
Id: 246708
olej/karton, rozměr 24 x 29 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba, mírně poškozený rám
zobrazeno: 2297x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč