Stanislav Lolek
Na pastvě
Id: 279006
olej/plátno, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto
zobrazeno: 1950x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 300 Kč