Stanislav Lolek
Na pastvě
Id: 155101
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, rok vzniku cca 1904, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6008x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53