Stanislav Lolek
Podzim
Id: 413302
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 8680x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 108