Stanislav Lolek
Pohled do kraje
Id: 175513
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, jedná se o ranou práci, pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně viz foto
zobrazeno: 3022x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
32 500 Kč