Stanislav Lolek
Překladiště na řece
Id: 86024
olej/plátno, rozměr 66,5 x 78 cm, signováno vpravo dole, drobné poškození, lokální znečištění, rámováno, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4619x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 87