Čas na serveru 05:54:50

Stanislav Lolek
Rozkvetlá louka

Id: 514802

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 16 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3817x

Vyvolávací cena:

13 000