Stanislav Lolek
Rozkvetlá zahrada
Id: 516101
olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1460x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 200 Kč