Stanislav Lolek
Schováni v travách
Id: 216504
olej/karton, rozměr cca 70 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3844x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 510 Kč