Stanislav Lolek
Tetřev
Id: 52301
olej/karton, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vytvořeno před rokem 1910, obraz drobně poškozen, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3407x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 100 Kč
Příhozy: 52