Stanislav Lolek
Tetřevi
Id: 302701
olej/karton, rozměr viditelný 48 x 63 cm, neznačeno, popis původu obrazu na zadní straně, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3781x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 100 Kč