Stanislav Lolek
Výhled na Přerov
Id: 794
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 95 cm, signováno vpravo dole Lolek St., datováno 27, oloupaný rám viz foto, původní stav
zobrazeno: 5009x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
45 000 Kč