Stanislav Lolek
Z Luhačovic
Id: 134006
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1839x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 500 Kč