Stanislav Odvárko
Albánské předměstí
Id: 74902
olej/plátno, rozměr 54 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1891x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
15.5.2017, 20:33:00
15.5.2017 | 8:13 | 2 000 Kč |