Stanislav Podhrázský
Odpočinek
Id: 1478
olej/karton, rozměr malby 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, na rubu štítek prodávající Galerie Platýz z roku 1970, popis a datace, původní stav
zobrazeno: 4863x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 58