Stanislav Podhrázský
Setkání
Id: 11501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 71 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, lokálně drobné hnědé tečky na papíře, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 1870x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 000 Kč