Stanislav Svoboda
Náměstíčko
Id: 476810
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 29,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1071x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč