Stanislav Ulman
Parníky u břehu
Id: 2069
olej/plátno, rozměr plátna 48 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3650x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč