Stanislav Vajce
Oko
Id: 59101
kombinovaná technika/deska, rozměr 60 x 66 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 81, autorsky rámováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 10079x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 200 Kč
Příhozy: 68