Čas na serveru 02:01:58

Stanislav Zadražil
Dívčí akt

Id: 450605

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Stanislav Zadražil

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška bez podstavce 43,5 cm, celková výška 47,5 cm, značeno a datováno na zadní části, drobné oťuky na mramorovém podstavci, přiložen původní doklad o nabytí díla

zobrazeno: 1173x

Vyvolávací cena:

50 800

Příhozy: 55