Čas na serveru 06:35:24

Štefan Roskoványi
Na tržišti

Id: 518702

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Štefan Roskoványi

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3372x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 87