Svatopluk Havrlík
Kytice
Id: 78606
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 1641x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč