Svatopluk Havrlík
Ovocné zátiší
Id: 106901
olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2020x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 100 Kč