Svatopluk Havrlík
Před sklizní
Id: 29802
olej/karton, rozměr 29 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2159x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč