Svatopluk Havrlík
Rozkvetlá jabloň
Id: 135402
olej/plátno, rozměr 45,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, volné v rámu, lehce prohnuté plátno, volné v rámu, zničený rám
zobrazeno: 5656x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč