Svatopluk Havrlík
Vstupní brána
Id: 106701
olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, obraz ve výborném stavu, rámováno
zobrazeno: 2176x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 001 Kč