Svatopluk Klimeš
Eva
Id: 350008
kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno na zadní straně včetně datace, nerámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2492x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč