Svatopluk Souček
Aksamitky
Id: 1643
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 2795x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč