Svetislav Vukovič
Z Chorvatska
Id: 516605
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po
zobrazeno: 858x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč