Sylva Študentová-Ježková
Motiv z Francie
Id: 90403
olej/plátno/karton, rozměr 59,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2149x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč