Sylva Študentová-Ježková
Socha
Id: 394703
olej/plátno, oboustranná malba, rozměr 48,5 x 65 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 521x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč