Teodor Josef Mousson
Na dvorku
Id: 356402
olej/plátno, rozměr 33 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti obraz odborně restaurován, poškozený rám, provenience Villás Galéria és Aukciósház, Maďarsko viz foto
zobrazeno: 6670x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
35 000 Kč