Teodor Josef Mousson
Na trhu
Id: 233303
olej/karton, rozměr 31,3 x 23,1 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.
zobrazeno: 5460x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
70 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 65