Teodor Josef Mousson
Na trhu v Sečovciach
Id: 301901
olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, značeno vpravo dole, obraz má volné plátno, v minulosti značně vypadaná malba, neodborně zrestaurováno v celé ploše obrazu, autentičnost obrazu se opírá o přiložený písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 8445x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
34 000 Kč