Teodor Josef Mousson
Na tržišti
Id: 223602
olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto
zobrazeno: 8295x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
145 000 Kč