Teodor Josef Mousson
Na tržišti
Id: 358001
olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 4806x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 57