Teodor Josef Mousson
Neděle na předměstí
Id: 291701
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku dle názoru znalce cca 1926-7, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, stav viz foto
zobrazeno: 16413x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
455 000 Kč
Příhozy: 132