Teodor Josef Mousson
Pařížský motiv
Id: 20502
olej/plátno/karton, rozměr 25,8 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 3326x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
2.3.2016, 21:36:00
2.3.2016 | 18:17 | 12 000 Kč |