Teodor Rotrekl
Phobos II
Id: 364201
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 44,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize T. Rotrekl Svět fantazie viz foto
zobrazeno: 1936x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 55